Wirtualna platforma hazardowych emocji, czyli GGBet zapewnia chętnym dostęp zarówno do gier w kasynie online, jak i zakładów na sport. Dostarczamy graczom kompleksową i zróżnicowaną zabawę w jednym miejscu. Zakłady bukmacherskie na naszym portalu są zaprojektowane w przystępny sposób. Chcemy bowiem, by hazardowe emocji były dostępne dla wszystkich, czyli dla doświadczonych oraz początkujących typerów w dziale GGBet zakłady.

Działamy jako polskie zakłady bukmacherskie — nasz portal został całkowicie przetłumaczony na język polski. Wśród wielu akceptowanych przez nas walut pojawiają się też złotówki. Rozwijamy usługi tak, by było one zgodne z potrzebami graczy polskiej narodowości. Naturalnie działamy jako legalne zakłady sportowe online. Legitymujemy się bowiem licencją wydaną przez władze Curacao, która uprawnia nas do prowadzenia działalności bukmacherskiej w wielu krajach na świecie.

Zakłady sportowe

Obstawianie zakładów w GGBet

Jedni gracze wolą zakłady przedmeczowe pozwalające dokonać analiz w spokojnym tempie, by na ich podstawie postawić GGBet zakłady. Drudzy to mistrzowie w podejmowaniu decyzji pod presją czasu bezpośrednio podczas trwania danego wydarzenia sportowego. Nasze najlepsze zakłady bukmacherskie przygotowały ofertę dla obu typów graczy. Proponujemy zakłady przedmeczowe dostępne na długo przed rozpoczęciem danego wydarzenia oraz zakłady live.

Wiemy, że kwestia zakłady sportowe jak grać pojawia się w głowach wielu początkujących typerów. Dlatego też zaprogramowaliśmy nasz portal w wyjątkowo intuicyjny sposób. Ponadto nasze zakłady bukmacherskie przez internet ograniczyły formalności do absolutnego minimum. By zacząć grać, trzeba tylko:

 1. Zarejestrować się w naszym portalu, co zajmuje dosłownie minutę. Konto można założyć przez wpisanie kilku informacji lub też przez skorzystanie z profilu na mediach społecznościowych (np. Facebook i Google).
 2. Porównać dostępne zakłady sportowe stawki w ofercie zakładów przedmeczowych i na żywo oraz wybrać dowolne wydarzenie.
 3. Postawić zakład i kupon oraz poczekać na rozstrzygnięcie. Jeśli typ okaże się trafiony, to zdobywa się nagrodę finansową.

Do gry z wielką łatwością może się więc włączyć praktycznie każdy. Wystarczy być osobą pełnoletnią i skorzystać z usług naszego portalu przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jakie rodzaje sportu można obstawiać?

W sporcie dzieje się dużo i to praktycznie we wszystkie dni roku. Sportowe zainteresowania poszczególnych ludzi się od siebie różnią. Z tych powodów zawsze proponujemy obszerną i zróżnicowaną ofertę. Chcemy, by nasze bukmacherskie zakłady sportowe odpowiadały wszystkim zainteresowanym. Jednocześnie traktujemy graczy polskiej narodowości priorytetowo. Dlatego też nasz serwis jest pełen zakładów na najbardziej popularne dyscypliny w kraju nad Wisłą. W GGBet można więc obstawić:

 • Piłkę nożną;
 • Siatkówkę;
 • Koszykówkę;
 • Tenis;
 • MMA;
 • Boks;
 • Hokej na lodzie;
 • Piłka ręczna.

Zwykle na każde wydarzenie nasze polskie zakłady bukmacherskie proponują kilkadziesiąt rynków zakładów. Na te najpopularniejsze liczba rynków zakładów przekracza zaś poziom stu pozycji. Gracze mają więc multum możliwości na wykazanie się swym zmysłem przewidywania wyników.

Poniższe zestawienie ukazuje często wybierane rynki zakładów.

Rynek zakładów GG Bet Specyfika
Zwycięzca Zakład na triumfatora np. meczu piłkarskiego, możliwe jest także obstawienie remisu.
Zwycięzca bez remisu Obstawia się to, kto wygra dane spotkanie, np, zwycięzcę jednego meczu tenisowego.
Dokładny wynik W tym przypadku obstawić można np. wynik 3:1 w siatkówce.
Handicap Ta opcja jest często używana w wydarzeniach z wyraźnym faworem. Handicap to wirtualne przyznanie punktów, bramek itp. teoretycznie słabszemu zawodnikowi lub słabszej drużynie.
Częściowy wynik Polega na obstawieniu tego, jaki będzie wynik np. w połowie danego wydarzenia (np. po 45 minutach meczu piłkarskiego).
Zakłady związane ze specyfiką dyscypliny W przypadku piłki nożnej jest to np. zakład na strzelca pierwszej bramki, czy też liczbę rzutów rożnych w całym spotkaniu.

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe do obstawiania

W XX wieku polscy piłkarze raczej rzadko stanowili powód do dumy. Z kolei polskie kluby słyną z kompromitowania się na arenie międzynarodowej. Paradoksalnie piłka nożna cały czas jest sportem numer 1 w kraju nad Wisłą. Polacy pasjonują się footballem niezależnie od wyników uzyskiwanych przez polskich piłkarzy. Dlatego też w GG Bet proponujemy wyjątkowo bogatą ofertę zakładów na piłkę nożną.

O ile piłka nożna jest numerem 1 w Polsce, o tyle MMA to dyscyplina, która najszybciej zdobywa fanów. W dużej mierze jest to zasługa gal mieszanych sztuk walki z celebrytami. Jako GG Bet widzimy ten trend rynkowy i zawsze mamy bogatą propozycję zakładów na sztuki walki w dziale GGBet sport.

Zakłady na piłkę nożną

Mało co rozpala tak wyobraźnię typerów, jak hasło: zakłady piłka nożna. Jak mówi popularne powodzenie „W Polsce żyje 38 milionów piłkarskich ekspertów”.  Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy korzystający z zakładów bukmacherskich online interesuje się kursami na mecze piłkarskie. Nasze zakłady bukmacherskie online to możliwość obstawiania między innymi takich rozgrywek, jak:

 • Polska Ekstraklasa. Rodzima liga może i nie oferuje najwyższego piłkarskiego, ale za to gwarantuje nieprzewidywalność i ogromne emocje. Właśnie dlatego zakłady bukmacherskie piłka nożna w wydaniu ekstraklasowym są aż tak popularne. Również dla GGBet piłkarska Ekstraklasa jest jednym z priorytetów.
 • Liga Mistrzów UEFA. Spotkania o najwyższą stawkę pomiędzy Realem Madryt, FC Barceloną, Bayernem Monachium, Juventusem Turyn, PSG, Liverpoolem, Chelsea, czy Manchesterem City rozpalają wyobraźnię kibiców i typerów na całym świecie, tym również w Polsce. Wybór wydarzeń i rynków zakładów na piłkarską Ligę Mistrzów w GG Bet jest więc szczególnie duży.
 • UEFA Europa League. Liga Europy obok Ligi Mistrzów to najważniejsze międzynarodowe rozgrywki klubowe na Starym Kontynencie. Spora liczba typerów wyjątkowo często obstawia te rozgrywki. Wyniki w Lidze Europejskiej potrafią być mocno zaskakujące. Stąd zdarzają się tu kupony np. z jednym nietrafionym wynikiem, ale też kupony z naprawdę wysokimi wygranymi.

Naturalnie oferta zakładów piłkarskich w GGBet obejmuje szereg innych piłkarskich wydarzeń.

Zakłady na sztuki walki

Światowy rynek sportów walki w XXI mocno się zmienił. O ile dawniej największy potencjał komercyjny miał boks, to dziś popularnością dorównują mu również gale mieszanych sztuk walki. Coraz większe zainteresowanie wzbudzają też zawody grapplerskie, kickbokserskie, a nawet pojedynki na gołe pięści.

W GGBet proponujemy wszechstronną ofertę zakładów na sztuki walki. Skupiamy się zwłaszcza na wydarzeniach popularnych w Polsce. W przypadku boksu oferujemy zakłady na:

 • Profesjonalne zawody bokserskie z udziałem największych gwiazd pięściarstwa.
 • Półprofesjonalne zawody bokserskie, gdzie wykazać mogą się zwłaszcza koneserzy tego sportu.
 • Wszystkie kategorie wagowe, co zapewnia zróżnicowaną zabawę.

Z kolei MMA zakłady w GGBet to następujące możliwości:

 • Fame MMA. Choć w tej federacji występują głównie amatorzy i półamatorzy, to i tak jest to jedna z największych federacji sztuk walki w Polsce. Ba, sami włodarze Fame MMA twierdzą, że prowadzą największą federację freakowych walk w Europie.
 • Zakłady bukmacherskie UFC. W tej organizacji walczą najlepsi zawodnicy na świecie, a wśród nich także i Polacy.
 • Szereg innych gal mieszanych sztuk walki odbywających się w Polsce i na świecie.
 • Mieszane sztuki walki kobiet. Obstawianie walk kobiet jest coraz popularniejsze w Polsce. Warto też podkreślić, że zawodniczki z Polski, np. Joanna Jędrzejczyk, to absolutny światowy top.

Wybieraj bukmachera GG.Bet!

Jako legalne zakłady bukmacherskie GGBet zapewniamy:

 • Szeroki wybór najpopularniejszych i nieco bardziej niszowych wydarzeń sportowych.
 • Niezawodność przy rozliczaniu zakładów bukmacherskich.
 • Zakłady bukmacherskie online z wysokimi kursami.
 • Możliwość stawiania naprawdę dużych zakładów na popularne wydarzenia sportowe.
 • Hojne bonusy powitalne i nawet kod promocyjny GGBet.
 • Indywidualne podejście do każdego typera, tak, by wszyscy mogli się u nas poczuć komfortowo.
 • Profesjonalnych konsultantów w dziale obsługi gracza, którzy cechują się przyjacielskim nastawieniem.
 • Pełne bezpieczeństwo i zachowanie troski o prywatność, o czym świadczy nasza licencja i szyfrowanie danych SSL.

Nasze bukmacherskie zakłady eSportowe i zakłady sportowe to więc miejsce bezpiecznej i wygodnej gry.